White Design Promenade 2018

12 жовтня в парку ім. Тараса Шевченка, за підтримки КМДА та Посольства Іспанії, відбудеться щорічний Білий бал – White Design Promenade. Захід, який відкриє свої двері для творчої та бізнес спільноти, представників істеблішменту та громадськості.

White Design Promenade – це можливість  знайти нові контакти та створити нові проекти. Це платформа для показу креативних задумів, робіт та продукції. Це зустріч для добрих справ.

За келихом шампанського відбудеться знайомство, обмін ідеями та думками, народяться нові ініціативи та неочікувані проекти. Люди в білому зберуться о 18:30 біля фонтану в Парку ім. Шевченка, щоб насолодитися вишуканістю та елегантністю, вечірнім заходом сонця, приголомшливими  танцювальними ритмами, цікавою програмою та спілкуванням.

NEW GENERATION

Студенти профільних вузів за підтримки провідних архітекторів створять екстер’єрні арт-об’єкти. Презентація арт-об’єктів відбудеться під час заходу.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Під час вечора відбудеться тихий благодійний аукціон. Кошти, зібрані з аукціону та 10% від проданих квитків, підуть на потреби Дитячого будинку «Малятко» в м. Києві та Ботанічного саду напередодні 180-річного ювілею. Дізнатися більше про авторів, лоти та зробити ставки он-лайн можна вже зараз на сайті аукціону.

Програма White Design Promenad:

18:30-19:00 – Прибуття, фото, welcome drink, огляд експозицій.
19:00-19:40 – Вступне слово, фуршет, спілкування гостей, виступ співака Діми Теймуразова.
19:40-20:10 – Золоте шоу, проведення тихого благодійного аукціону, виступ танцювального ансамблю.
20:10-21:50 – Спілкування гостей, діджей-сет від Mark Summers.
21:50-22:00 – Закінчення вечора, бенгальські вогники.

Білий бал – стає щорічною подією та доброю традицією киян. Згадаємо, як відбувся захід в минулому році.

Леді та Джентльмени, вбирайтеся у біле та долучайтеся до White Design Promenade, аби поринути в творчу невимушену атмосферу та здійснити благодійну справу.

Ми подбали про додатковий обігрів локації, пледи, зігріваючі напої та музику для запальних танців. А тим, хто все ж таки боїться змерзнути, дозволяємо трохи відійти від дрес-коду та мати верхній одяг не білого кольору

Титульний партнер

Офіційні партнери

Пригощаючі партнери

Фото & відео партнери

Медіа-партнери

Радіо та телебачення

Журнали та портали

2019-04-26T12:17:42+03:00