White Design Promenade
12.10.2018
2020-05-12T00:27:13+03:00

Project Description

White Design Promenade 2018

12 жовтня в Парку ім. Тараса Шевченка за підтримки КМДА та Посольства Іспанії відбувся щорічний Білий благодійний бал – White Design Promenade. Захід, який відкрив свої двері для творчої та бізнес спільноти, молодих талантів, представників істеблішменту та громадськості. Організатором виступила маркетингова група Seven IDMG.

Люди в білому зібралися о 18:30 коло фонтану, щоб насолодитися арт-об’єктами, вечірнім заходом сонця, приголомшливими танцювальними ритмами, цікавою програмою та спілкуванням.

На вході гості отримали приємні сюрпризи: чарівні білі хустинки з лого події від організаторів і креативного партнера заходу – компанії Printeqs, та аромат події, який створили експерти з ароматизації приміщень – компанія Midsun. Пригощаючий партнер Atelier Catering побалував гостей закусками в стилі White Design Promenade, гарячим імбирним чаєм та пряниками. Finlandia Vodka пригостили смачними коктейлями та підняли настрій всім присутнім. Стилісти цілодобової імідж-студії Zima Style цілий вечір доповнювали образи гостей цікавими зачісками.

Титульний партнер заходу, український бренд одягу VOVK, представили наряди зі своїх найкращих осінніх колекцій та влаштували показ. На сцені найсвітлішої події були не тільки дорослі, але й діти. Маленькі моделі студії «Міні-принцеса» також підготували чарівний виступ.

Не могли залишити байдужими музика та спів, які лунали зі сцени White Design Promenade. Чарівний голос Марії Стопник, виступ харизматичного співака Діми Теймуразова та діджей-сет від гостя не тільки події, але й нашої країни – DJ Mark Summers з Великобританії.

Креативні стенди від компанії Tiger – експерта у виготовленні ексклюзивних виробів зі скла, компанії Massimo Sarto – експерта у галузі виробів з шовку, та компанії Solwin стали чудовими фото-зонами для яскравих знімків. А завдяки творчому союзу талановитого архітектора, Королеви бетону – Сольмаз Фуляді та засновника компанії FuTuFuГеоргія Артоделі вдалося створити ексклюзивні меблі, поєднавши бетон та картон.

Ролик Main People Magazine

Творчість була всюди. Графіті-художник та ілюстратор Влад Pakooner писав картину протягом заходу. За процесом можна було спостерігати від ескізу до готового твору, а охочі могли навіть долучитися. Картина з’явилася завдяки якісними фарбами італійського виробництва від компанії San Marco і прикрасить інтер’єр Дитячого будинку «Малятко».

Під час вечора відбувся тихий благодійний аукціон. У аукціоні взяли участь твори від провідних українських художників та скульпторів. Свої роботи надали: Вахан Авакян, Віта Кравчук, Валентина Костецька, Альона Кузнєцова, Юрій Мусатов, Дмитро Баришев та Наталі Буг. Творцям лотів організатори подякували подарунками від модних партнерів – компаній Vovk та Massimo Sarto.

На аукціоні був реалізований твір Альони Кузнєцової «Чарівний ліс». Виручені кошти та 10% від проданих квитків перераховані Дитячому будинку «Малятко» в м. Київ на закупівлю реабілітаційного обладнання.

Ведучими вечора виступили: чарівна Єлизавета Рудика та харизматичний Сергій Тихонов.

Звуковий супровід заходу забезпечила компанія IQ Premium Engineering. Технічне забезпечення взяла на себе компанія Rent All. Завдяки Hisens Ukraine сцену прикрашали якісні екрани. Гості почувалися в безпеці завдяки охоронному партнеру Атлант Холдінг. Декоруючим партнером виступили Майстерня мрій «NEBO». Якісним фото та відео матеріалам організатори завдячують EQUAL Agency та Kokoro Studio.

Титульний партнер

Офіційні партнери

Пригощаючі партнери

Фото & відео партнери

Медіа-партнери

Журнали та портали

Радіо та телебачення