White Design Promenade 2018

12 жовтня в парку ім. Тараса Шевченка, за підтримки КМДА та Посольства Іспанії, відбудеться щорічний Білий бал – White Design Promenade. Захід, який відкриє свої двері для творчої та бізнес спільноти, представників істеблішменту та громадськості.

White Design Promenade – це можливість  знайти нові контакти та створити нові проекти. Це платформа для показу креативних задумів, робіт та продукції. Це зустріч для добрих справ.

Придбати квиток

Вартість — 600 грн

За келихом шампанського відбудеться знайомство, обмін ідеями та думками, народяться нові ініціативи та неочікувані проекти. Люди в білому зберуться о 18:30 біля фонтану в Парку ім. Шевченка, щоб насолодитися вишуканістю та елегантністю, вечірнім заходом сонця, приголомшливими  танцювальними ритмами, цікавою програмою та спілкуванням.

NEW GENERATION

Студенти профільних вузів за підтримки провідних архітекторів створять екстер’єрні арт-об’єкти. Презентація арт-об’єктів відбудеться під час заходу.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Під час вечора відбудеться тихий благодійний аукціон. Кошти, зібрані з аукціону та 10% від проданих квитків, підуть на потреби Дитячого будинку «Малятко» в м. Києві та Ботанічного саду напередодні 180-річного ювілею. Дізнатися більше про авторів, лоти та зробити ставки он-лайн можна вже зараз на сайті аукціону.

Програма White Design Promenad:

18:30-19:00 – Прибуття, фото, welcome drink, огляд експозицій.
19:00-19:40 – Вступне слово, фуршет, спілкування гостей, виступ співака Діми Теймуразова.
19:40-20:10 – Золоте шоу, проведення тихого благодійного аукціону, виступ танцювального ансамблю.
20:10-21:50 – Спілкування гостей, діджей-сет від Mark Summers.
21:50-22:00 – Закінчення вечора, бенгальські вогники.

Білий бал – стає щорічною подією та доброю традицією киян. Згадаємо, як відбувся захід в минулому році.

Леді та Джентльмени, вбирайтеся у біле та долучайтеся до White Design Promenade, аби поринути в творчу невимушену атмосферу та здійснити благодійну справу.

Ми подбали про додатковий обігрів локації, пледи, зігріваючі напої та музику для запальних танців. А тим, хто все ж таки боїться змерзнути, дозволяємо трохи відійти від дрес-коду та мати верхній одяг не білого кольору

Придбати квиток

Вартість — 600 грн

Титульний партнер

Офіційні партнери

Пригощаючі партнери

Фото & відео партнери

Медіа-партнери

Радіо та телебачення

Журнали та портали

2018-10-11T17:05:32+00:00